19 Nisan 2011 Salı

Enerji Patlaması SonucuEskiden dahamı gırgır olurdu blog yazılarım  bendemi  volum düşüşü var anlamadım.Neden böyle oldu.

Bugun havam yok  hiç böyle olmazdım bu ruh halim dün   birkaç arkadaşımın dışında  diğer arkadaşlarımla diyalog kuramamaktanmı kaynaklanıyor acaba .Mutfak camımdan bakınca gökyüzü bugün böyle görünüyor tam bana uyan bir hava  sisli puslu çişli bir hava .

Hayatımızda öyle dün daha renkli

Bugün böyle negatif

Yarın yine yavaş yavaş renklenmeye başlayacaktır.

Kendimi topladım hemen coffe houstan bir kahve aldım


1 senedir başka kahve içmiyorum değişik aromalı olanları var seviyorum her çeşidini

Şimdi mis gibi bir kahve beni bana getirir bugünkü yoğun tempoya ayak uydurabilirim bu sayede.


Hiç boş durmuyorum ama dün bütün işlerimi bitirip daha önceden hazırladığım işimi bitirdim .Orjinali bu değil  taşlarımla beraber ileride değişik hayallerim var onun için bundan sonra yaptıklarımı bu şekilde koyacağım buraya.
Şimdi kahvemi içeyim giyinip carrofoura gideyim .

11 yorum:

 1. Enseyi karartmayalım. Kahve fincanımı gününüzün güzel geçmesi dileğiyle şerefinize kaldırıyorum:))

  YanıtlaSil
 2. hepimiz yaşıyoruz arada iniş çıkışlar:)ama sen yine bizleri yeni şeylerle bilgilendirdin en azından beni:)kahve dünyasından nescafe karışımı denemeliyim:)

  YanıtlaSil
 3. Havadandır Mevdoş'um ben de pek bir uyuşuğum bu aralar.İzmirde de hava bu gün gri boz bulanık,ben evden çıkamıyorum bu gün ne yazık ki;apartmanın otomatları değişecekmiş :(

  YanıtlaSil
 4. havalardan Mevdoşcum yaaa. Havanın elektriği enerjimizi yok ediyor, güneş yok.

  Sen Türk kahvesi içmiyor musun demek? Ben granül kahve hiç içmem :)

  YanıtlaSil
 5. Aman arkadaşlarım hepinizin de dediği gibi havadan herhalde iyi bari biraz olsun rahatladım valla kendimi hiç beğenmiyorum böyle çünkü.
  Nedret hncığım şerefe diyorum sevgilerimi yolluyorum.

  Dene Ayşenciğim seversin belki afiyet olsunsevgiler benden.

  Coletteciğim türkiyeye bahar ve yaz geç gelip geç gidecek evde zorunlu beklemek te ne sıkar insanı kolay gelsin diyorum öpüyorum.

  Depresifçiğim sıvı olarak aklına ne gelirse içerim ben ra..ı şa..p. türk kahvesi nescafe anlorsun akşamları goncamla türk kahvesi sevgiler.

  YanıtlaSil
 6. Günde 2 kere mutlaka, çoğu zaman da 3 kere Türk kahvesi içerim, bayılırımmm.

  Bunun yanında (hele yazın) deliler gibi süt ve meyve suyu tüketirim. Günde ortalama birer litre içerim bunlardan. Daha önce günde 1,5 litre süt içiyordum, biraz azaltayım dedim 1 litreye düşürdüm :))))

  YanıtlaSil
 7. o kahve kutusu var ya, benımle onun arasında bır ılıskı basladı :)

  YanıtlaSil
 8. Annis havadandir mutlaka.... Bizim o kosedeki cingene kiz duruyorsa ondan birkac demet cicek al... Eve bahari getir... Bak hemen keyifleneceksin! ;)

  YanıtlaSil
 9. evet herşeyin sebebi ağaçların dallarına gelmiş filizlendirmiş baharın bizim yüreğimizi filizlendirmediği :( ama bekliyoruz en kısa zamanda olucak inşallah sevgiler ablacım :)

  YanıtlaSil
 10. ZEYNEPCİĞİM kutuyu görünc işte bu deddim içi de boş değildiçukulatalı bisküvi vardı:)

  NİLİciğim hava öyle soğuk ki çiçekçi güzelimiz yoktu canım.


  burcu bekle yakında filizlenir canım hayal et

  YanıtlaSil
 11. Canım annemmmm bahar girişi hava değişimlerinde olur böyle bir de biz boğa burçları çok etkileniyoruz gri havadan, modumuz düşüyor hemen, ama silkelenir kendimize geliriz biz ;)

  YanıtlaSil