16 Aralık 2010 Perşembe

ONLARIDA SEVİNDİRELİMMİ HEP BERABER

ANAOKULU ÇOCUKLARI OYUNCAK BEKLİYOR

Evet yanlış duymadınız bu çağrı hepimizin de tanıdığı Atölye Kedi' den. Kendisi bir anasınıfı öğretmeni...
Yeni atandığı köy okulundaki, minik öğrencilerinin sınıfta oynayacak oyuncakları olmadığını söyledi. Hepimizin geleceği olan bu çocukların tek ihtiyaçları sınıflarında oyun oynarken eğlenecekleri oyuncaklar

İmkansızlıklarla savaşan bir öğretmenin ve aynı zamanda içimizden olan bu arkadaşımızın sesini duyup ona yardım etmek isteyenlerin yapacakları çok basit. Ya evinizde çocuklarınızın oynamadığı, sıkılıp bir köşeye attığı oyuncakları ya da kendi ellerinizle yapıp, satın alacağınız her türlü oyuncağıYıprak İlköğretim Okulu'nda okuyan öğrencilerimizle, çocuklarımızla paylaşmak. Yeni yıla girdiklerinde onların da yeni oyuncakları olsun, onlar da gülsün!

Onların öğretmenler gününde öğretmenlerine getirdikleri hediyelere göz atıp, Atölye Kedi'nin yazısını okursanız ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız.
Temin ettiğiniz oyuncakların yanına varsa boyama ve hikaye kitabı da eklerseniz, kütüphanelerine de katkıda bulunmuş olursunuz.

BEN O SESE KULAK VERDİM TORUNLARIMIN OYUNCAKLARINI PAKETLEDİM AZ SONRA PTT KARGOYLA AŞAĞIDAKİ ADRESE GÖNDERİYORUM HADİ BEYLER HANIMLAR  BU SESE KULAK VERELİM YENİ YIL ONLARADA GELİYOR .


Göndereceğiniz Adres:

Evren Yılmaz

Yıprak İlköğretim Okulu - Anasınıfı

Afyon/ Dinar

NOT: Yazıyı kopyalayıp, blogunuzda duyurarakta destek olabilirsiniz.

4 yorum:

 1. Ben de eve gider gitmez bakacağım bi hal çaresi :) Güzel kalpli mevdoş :)

  YanıtlaSil
 2. Mevdoşcum sana hep söylüyorum değil mi sen çok özelsin diye :)

  YanıtlaSil
 3. sana br itirafta bulunayımmı madem yazdın ben aslında hiç özel değilim sadece bira duyarlıım ve çevremdeki olayları takip eder ilgilenirim bugün o yazıylı özellikle yazdım sadece 2 kişiden yorum aldım çok ilginç değilmi anladın sen onu

  YanıtlaSil
 4. Ay bende geldiğimde kesin yollayacağım kıyamam çocuklara :(

  YanıtlaSil